Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אוסטרליה

אוסטרליה היא מדינה ויבשת העולם, בחצי הכדור הדרומי. זוהי המדינה השישית בגודלה בעולם בשטח כולל.

חבר העמים של אוסטרליה הוא מונרכיה חוקתית הכוללת שש מדינות, שלכל אחת פרלמנט משלה לחקיקה במדינה זו. לטריטוריית הבירה האוסטרלית (ACT) אין בית מחוקקים של המדינה והוא אינו משתתף בפוליטיקה הפדרלית. לטריטוריה הצפונית (NT) אין גם מדינה אוסטרלית או בית מחוקקים פדרלי, אבל כן משתתף בפוליטיקה הפדרלית.

אוסטרליה היא מדינה בחצי הכדור הדרומי הכוללת את היבשת האוסטרלית וטסמניה, כמו גם מספר איים קטנים יותר.

אוסטרליה היא המדינה השישית בגודלה בעולם בשטח כולל ומדורגת במקום החמישי באוכלוסייתה. היא עירונית מאוד, כאשר רוב האוכלוסייה מתגוררת לאורך החוף המזרחי והדרום-מזרחי.

המדריך השלם לאוסטרליה עם טיפים למטיילים ומדריך טיולים כדי להפיק את המרב מהביקור שלך

מדריך זה יראה לכם את הטוב ביותר שיש לאוסטרליה להציע. מסידני למלבורן, מבריסביין ועד פרת', פירטנו את כל יעדי החובה וסיפקנו מדריך טיולים לטיול שלכם. בין אם אתם מחפשים חופשת חוף מרגיעה או פעילויות הרפתקניות יותר, דאגנו לכך.

אוסטרליה ידועה כאחת המדינות היפות בעולם עם הנוף המגוון והאנשים הידידותיים שלה. היא גם עשירה בתרבות והיסטוריה עם שפע של פלאי טבע וחיות בר.

המדינה היא ביתם של כמה מהערים הטובות ביותר כמו סידני, מלבורן, בריסביין, פרת' ואדלייד, המלאות בתרבות, היסטוריה ואטרקציות מדהימות.

אם אתם מחפשים חופשת חוף מרגיעה אז לכו לחוף הזהב של קווינסלנד או ביירון ביי של ניו סאות' ויילס.

מה צריך לדעת לפני ביקור באוסטרליה

אוסטרליה היא יעד אטרקטיבי עבור אנשים רבים. זוהי אחת המדינות הפופולריות ביותר בעולם עם היסטוריה ותרבות עשירה.

עם זאת, לפני שאתה מחליט לבקר באוסטרליה, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת.

ראשית, לאוסטרליה אין הרבה רשתות ביטחון לתושביה. אם אתה חולה או מאבד את עבודתך, יכול להיות קשה למצוא דרך לצאת מהמצב ללא עזרה מאחרים.

שנית, ישנם סוגים רבים ושונים של בעלי חיים באוסטרליה שיכולים להוות איום על המבקרים – במיוחד אם הם לא נזהרים או לא יודעים מה הם עושים.

שלישית, האוסטרלים ישפטו אותך לפי כמה טוב אתה מדבר אנגלית ועד כמה אתה בקי בתרבות ובמנהגים שלהם.

הזמן הטוב ביותר לבקר באוסטרליה!

אוסטרליה היא מדינה של קיצוניות. יש בה את הנופים היפים והמגוונים ביותר בעולם אשר נעים בין האאוטבק, לחופים, ליערות גשם ומה שביניהם. הזמן הטוב ביותר לבקר באוסטרליה יהיה תלוי במה שאתה מתכנן לעשות בזמן שאתה שם.

אם אתם נוסעים לחופשה אז זה לא ממש משנה באיזו שעה בשנה אתם מגיעים אבל אם אתם באים לעבודה או ללמוד אז עדיף להימנע מלהגיע במהלך חופשות בית הספר או האוניברסיטה.

ההיסטוריה והגיאוגרפיה של אוסטרליה

אוסטרליה היא המדינה השישית בגודלה בעולם בשטח כולל. זוהי מדינה גדולה, דלילה מאוכלסת ובעלת רמה גבוהה של פיתוח כלכלי. יבשת אוסטרליה מורכבת משש מדינות, עם יותר מ-300 מיליון בני אדם החיים בה.

התושבים הראשונים של אוסטרליה היו ילידים אוסטרלים שהגיעו מדרום מזרח אסיה לפני כ-40,000 שנה. מאמינים שהם היו אחת ההגירות המוקדמות ביותר של בני אדם מאפריקה ואל אוסטרליה.

מה התרבות ואורח חיים האוסטרלי?

אוסטרליה היא יבשת אי בחצי הכדור הדרומי, הכוללת את היבשת האוסטרלית, טסמניה ואיים קטנים יותר. האוכלוסייה המונה 25 מיליון אנשים היא עירונית מאוד ומרוכזת מאוד באזורי החוף.

תרבות אוסטרליה היא תרבות מערבית שמקורה ברובה במוצא בריטי. לבריטניה הייתה השפעה ארוכת שנים על התרבות האוסטרלית. בשנים האחרונות הולכת וגוברת השפעה מארצות הברית וממדינות אחרות כמו סין, יפן, הודו וניו זילנד.

אורח חיים אוסטרלי מתייחס לאורח החיים של אוסטרלים החיים באוסטרליה או במקומות אחרים בחו"ל שניתן לתאר על ידי מאפיינים או תכונות מסוימות הקשורות לארץ מוצאם. עוד בנושא מקיף אודות אוסטרליה ניתן למצוא באתר מגזין אוסטרליה

האם זה בטוח לבקר? היתרונות והחסרונות של ביקור באוסטרליה

אוסטרליה היא מדינה יפה עם אקלים נהדר, והיא גם בטוחה מאוד. עם זאת, יש כמה חסרונות שיש לקחת בחשבון לפני ביקור באוסטרליה. יוקר המחיה באוסטרליה גבוה ממה שרוב האנשים היו מצפים, ומזג האוויר יכול להיות בלתי צפוי.

זה אולי נראה כאילו תמיד שמש באוסטרליה, אבל זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למעשה, דפוסי מזג האוויר באוסטרליה די בלתי צפויים ואי אפשר לדעת למה לצפות. זה יכול להקשות על תכנון היום שלך מבעוד מועד, כי אתה לא בטוח אם תצטרך מעיל גשם או מטריה.

Map Of Australia

רוצים לחזור לחלק מסוים במאמר?

תכנים נוספים במערכת